WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

Warez sanat okulu teması

0 47

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

Ücretli bir tema satın alırken dikkat etmemiz gereken ilk şeyihtiyaçlarımızı doğru belirlemek. İhtiyaçlarımızı tam olarak belirleyemezsek satın aldığımız tema bizi yarı yolda bırakabilir ve paramız boşuna gider ya da yapmak istediklerimizi yapamayız. Bir emlak sitesi yapacaksak daireler hakkında bilgileri girebileceğimiz ve bu konuda kullanıcıların arama yapmalarına imkan tanıyan bir tema bizim için uygun olacaktır bu özellikler olmayıp sadece görsel olduğu için tema alırsak bir süre sonra sorunlarla karşılaşırız. Bir gezi blogu yapıyorsak görselleri ön planda tutan, galeriler oluşturabileceğimiz sosyal medya tarafı güçlü bir tema seçmeliyiz. Kurumsal temalarda ise logo, reklam alanları, sitenin rengi, tipografisi gibi konularda dikkatli olmalıyız.
İkinci önemli nokta ise temanın güncelliği. Sizin kullandığınız wordpress sürümü ile uyumsuz bir tema alırsanız paranız direk çöpe gider. Bu nedenle güncel temaları seçmeye özen gösterin.
Birden fazla tema arasında kararsız kaldıysanız temanın aldığı yorumlar ve indirme sayısına bakıp bir görüşe varabilirsiniz.

 

İndir : http://link.tl/1FrfO

Rar şifresi : http://link.tl/1Fdc8

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.