WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

WordPress tesisatçı teması

0 165

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...
  • Bu duyarlı tesisatçı WP teması ile site kurmak oldukça akıllıcadır çünkü, kullanıcı dostu bir deneyim sağlayan temiz bir tasarıma sahiptir. Kullanıma hazır birden fazla önceden tasarlanmış sayfa ve layout türünü içerir. İçerik düzenlemeye gelince, zengin bir UI kiti birden fazla amaca hizmet eder. Tablolar, fiyatlama planlarını özetler, bilgiyi kompakt tutmak için geçiş yapmaktadır; bir geri sayım sayacı, son kullanma tarihine kadar kalan süreyi göstermektedir. Müşteriler bir randevu yöneticisi kullanarak ücretsiz zaman dilimlerini görebilir ve randevu alabilir. Tema canlı bir özelleştiriciye sahiptir. Yardımıyla, varsayılan tipografi, palet, menüler, aletler ve diğer pek çok yönü değiştirebilirsiniz. Değişiklikleri görüntülemek için, bunlardan herhangi birini yaptıktan sonra sayfayı yeniden yüklemenize gerek yoktur.

 

İNDİR

28%
Efsane
  • Tasarım
  • Mobil uyum
  • Güvenlik
  • SEO Uyumluluğu

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.