WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

WordPress tenis okulu teması

0 91

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

Tenis Kulübü, tenis kulübü (diğer spor kulüplerinin yanı sıra), kişisel antrenör bürosu, spor okulu, spor dergi, spor şirketi blogu, spor mağazası ve sporla ilgili herhangi bir ajans web sitesi için duyarlı, renkli, canlı ve çekici bir WordPress Temasıdır. Tema, tenis dersleri firması, tenis okulu, tenis öğretmeni işi, tenis koçu hizmetleri ve grup dersleri için mükemmeldir. Aynı zamanda aşağıdakiler için de mükemmeldir: profesyonel kurumsal turnuva, amatör veya küçük oyuncu organizasyonu.

Ayrılmış Randevu eklentisi, bir tenis kortuna ve özel derslere rezervasyon yapmanıza izin verir. Ve Spor Etkinlikleri Takvimi, gelecek spor etkinlikleri, maçlar ve oyunlar hakkında kullanıcılarınızı bilgilendirecektir.

 

İNDİR

VİRUSTOTAL

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.