WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

Marketing Pro Wp Tema- SEO, Ajans için SEO WordPress Tema

Marketing Pro Wp Tema- SEO, Ajans için SEO WordPress Tema

0 144

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

Marketing Pro Wp Tema- SEO, Ajans için SEO WordPress Tema

Pazarlama Pro, özellikle dijital / çevrimiçi pazarlamacılar, SEO uzmanları ve işletme sahipleri için tasarlanmış bir Çok Amaçlı Pazarlama WordPress teması. Pazarlama, SEO, İniş, küçük / büyük iş nişlerinde web siteleri oluşturma üzerine odaklanmıştır. Bu WordPress temasıyla ilgili en iyi şey, 9’dan fazla güzel tasarlanmış ve yüksek dönüştürme hazır şablona sahip olmasıdır. Tema, herhangi bir kodlama bilgisi olmaksızın web sitenizi hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabileceğinizden emin olmak için bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (Visual Composer) ile önceden paketlenmiştir. Esnek açılış sayfası düzeni ve etkinlik / konferans düzeni ile birlikte gelir. Her niş tabanlı düzen, farklı bir birleşik tasarım ve yerleşime sahiptir. Örneğin, dijital pazarlamacılar için, niş odaklı düzen ve SEO uzmanları için farklı bir pazarlama var. Sitenizi sıfırdan oluşturabilmeniz için kısa kodlarla (eleman blokları) oluşturulmuştur. Ayrıca, Marketing Pro, herhangi bir öğenin görsel stilini tek bir kod satırına dokunmadan değiştirmek için birçok seçenek içerir.

DemoDownload

40%
Efsane
  • Tasarım
  • Mobil uyum
  • Güvenlik
  • SEO Uyumluluğu

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.