WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

Ücretsiz Xenforo Scripti indir 2.0.12 ( SON SÜRÜM )

0 65

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

Xenforo dünya genelinde en işlevli olarak bililnen ve en çok kullanılan forum scriptidir. Lisans fiyatı 250 dolar olup kendine özel framework yapısını kullanan bir yazılımdır. WarezM ekibi olarak forum scriptinin son sürümünü bulup sizlerle paylaşma gereği duyduk.

vBulletinin en büyük rakibi ve alternatifi olan xenForoya vBulletin 4.0 veyahut 3.8 serisinden rastgele bir kayıp olmadan geçiş kolaylıkla yapılabilmektedir. Çoğu Vbuleltin kullanıcı ağır ağır xenforoya geçmekte.

Xenforo için yavaş yavaş sağlam temalar ve eklentiler hazırlanmaya devam ediyor. Hal böyle olunca kullanıcı sayısıda git gide artıyor. Vbulletin kullanan çok fazla forum sitesinin olmasından dolay kimi büyük forumlar xenforoya doğru yavaş yavaş geçmekte.

Xenforo içi tema yapımı oldukça zor ve sıkıntılı olmasından dolayı pek fazla tema hazırlanamıyor.

 

 


İNDİR


 

80%
WarezM
  • Tasarım

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.