PHP otel pansiyon scripti (EFSANE)

0 1.788
loading...

Gelişen internet teknolojileri ile birlikte artık tüm işlemler online olarak internet üzerinden yapılmakta olup, insanlar her türlü ihtiyacı için hemen internet üzerinden inceleme yapmaktadır. Hal böyle iken hotel, motel ve otel firmaları da, bu gelişime ayak uydurma ihtiyacı hissederek tüm hizmetlerini internet üzerine taşımaktadır. Şöyle ki, yaz tatili için bir hotel/motel ve otel araştırması yapan bir kimse ilk olarak internet üzerinden güvenilir ve kaliteli otel firması bulmayı hedeflemektedir.

Bu nedenle her türlü hotel, motel ve otel firmalarının, kendilerini müşterilerine karşı son derece prestijli, güvenilir ve kaliteli olarak gösterebilecek profesyonel bir hotel, motel ve pansiyon sitesine ihtiyaçları bulunmaktadır.

İşte tam da bu noktada ekibimiz, tüm hotel, motel ve pansiyonlar için First Class Hotel Scripti ile her türlü detayı derinlemesine ve en ince ayrıntına kadar düşünerek hizmetinize sunmuştur. First class hotel Scripti ile otel/motel ve pansiyonunuzu internet üzerinden profesyonel ve başarılı bir şekilde müşterilerinizin hizmetinize sunabilir ve müşteri portföyünüzü iki katına çıkarabilirsiniz.

First class otel Scripti ile oteliniz için bilgilendirici ve tanıtıcı sayfalar ekleyebilir, fotoğraf galerisi ile müşterilerinize görsel sunumlar yapabilirsiniz.

Otel Scriptimiz ile hotel, motel ve pansiyonunuza ait oda türleri ve odalarınızı kolaylıkla web sitenize yükleyebilir, odalarınıza ait özellik ve imkânları ekleyebilir, sunum yapabilirsiniz. Ayrıca gelişmiş rezervasyon sistemi ile internet üzerinden kolaylıkla online rezervasyon talepleri alabilirsiniz. Her bir rezervasyon talebi geldiğinde e-posta bildiriminin haricinde, ayrıca gsm numaranıza anında SMS ile bildirim yapılmaktadır.

 

 

İndirme linki : http://tr.link/rCu2

Bunları da beğenebilirsin Yazarın diğer kitapları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.