WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

restaurant teması html 2018 süper

restaurant teması html 2018 süper

0 77

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

restaurant teması html 2018 süper

 

Sizler için nette bulup düzenlediğim bir css ile hazırlanmış ücretsiz  html ( html şablon) temayı sunmak istiyorum. Bazı yerlerde ki  düzenlemeleri ben yaptım. Ücretsiz temanın bütün sayfaları hazır olarak sizlere sunulmuştur.Kendiniz sitede istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Diğer örneklerde de olduğu gibi biraz css ve birazda html bilmeniz sizler için iyi olacaktır. Eğer css ve html konusunda zayıfsanız kendinizi geliştirmek için  internet üzerinden derslere başlamanız gerekli. Diğer türlü temanın içinde boğulabilirsiniz. Size şimdiden tavsiyem ; bu tür site tasarımlaeını değiştirebilmeniz için CSS ve HTML ile ilgili videolu dersleri izlemeniz olacaktır. Sitemizde en kısa zamanda HTML, CSS dersleri yer alacaktır. Sitemizden yararlanabilirsiniz.

 

restaurant teması html 2018 süper indir

İNDİR

restaurant teması html 2018 süper rar pass

İNDİR

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.