WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

Eczane HTML Tasarımı

0 38

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

 

 

Ve bu, WPO WordPress Framework Theme for Bootstrap 3 ile oluşturulan ilk temanın, orta ve büyük ekrana sahip mobil, tablet, masaüstü bilgisayarlar için de her tür çözünürlükte mükemmel şekilde çalışan, tam olarak yanıt veren bir tema oluşturmasıdır.

Temasıyla desteklediği tema teması desteği ile Canlı Tema Düzenleyicisi’ni kullanarak kişiselleştirebileceğiniz çok sayıda harika araç, otomatik yükleme özel css dosyaları sayesinde kodsuz tema profillerini sınırsız olarak çok kolay ve basit bir şekilde oluşturmanızı ve seveceğiniz çok sayıda harika özelliği destekliyor. Ayrıca Megamenu ve Dikey Menümüz var, sitenizde güçlü ve zengin bir menü oluşturmanıza yardımcı olabilirler

 

Indir : http://link.tl/1FpqZ

 

 

RAR PASS :  http://link.tl/1Fdc8

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.