WarezM
Wordpress Tema, Php Script, Wordpress Eklenti, Whmcs Modül, Ücretsiz Php Script

World truck driving mod apk

0 12

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

loading...

World Truck Driving Simulator v1.051 PARA HİLELİ APK, kamyon-tır simülasyon oyunlarını seven hocalarım için aktüel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Dynamic Games Ltda stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Emeliniz kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yükleri taşımak, görevleri bitirmek ve para kazanmaya çalışmaktır. World Truck Driving Simulator içinde yaşanan parasal meselelerden ve genel zorluklardan dolayı MOD APK başka bir deyişle sınırsız para hileli, yüksek düzey hileli, gerçek parayla satılan kamyonların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Değişik modellerde çekiciler, uzun yollar, ağır yükler ve dahası sizleri bekliyor. World Truck Driving Simulator v1.051 sürümünde yeni tır ve dorse ilave etmiş olup, hata tertip etmeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. World Truck Driving Simulator Play Store’da 120.000’den fazla indirilmiştir.


İNDİR


 

50%
WarezM
  • Tasarım

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Şifre ve telif hakları için [email protected] a mail atmalısınız, yorum atmadığınız takdirde mail otomatik dönüş yapmamaktadır önce yorum atmanız önerilir.

Global bazda ulaşamadığınız Xenforo'dan,Php'ye, PHP 'den Exe yazılımların barındığı bir platformda üyeliğe sahip olabilirsiniz. Detaylar için [email protected] a mail atınız.

Kurulum ve ücretli destek için telegram : @hirosiri ekleyin.